Συγκεκριμένα, ο ΟΦΗ «έκοψε» με τον Παναιτωλικό 3.463 εισιτήρια, ενώ ο επόμενος, κάτω από την κρητική ομάδα, «έκοψε» 2.053 και ήταν ο Ατρόμητος που υποδέχθηκε τον ΠΑΟΚ.
Ο αριθμός αυτός κυμαίνεται στο μέσο όρο εισιτηρίων που διέθετε πέρυσι στα εντός έδρας ματς, με εξαίρεση τις αναμετρήσεις με τις ομάδες του τέως ΠΟΚ όπου ξεπέρασε τις 5.000.
Πάνω από τον ΟΦΗ βρίσκεται ο Άρης, η ΑΕΚ και ο Ολυμπιακός
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr