Η Μαρινέλα Πεδιαδιτάκη κατέκτησε τη 2η θέση στο Κύπελλο Νέων Γυναικών, κατηγορία έως 20 ετών.
Η αθλήτρια από φέτος αγωνίζεται με τα χρώματα του Αιγάλεω, με προπονήτρια της την κ. Έλλη Τσολακίδου, Ομοσπονδιακή Πρωταθλήτρια στο Ξίφος Ασκήσεως, Παράλληλα, συνεχίζει να γυμνάζεται με την Αθλητική Λέσχη Μεσαράς και το Δημήτρη Φουστανάκη.
Η νεαρή αθλήτρια θα συμμετέχει και του χρόνου στην κατηγορία Νεανίδων καθώς είναι γεννημένη το 2002.