Οι Μινωικές Γραμμές θα είναι και φέτος στο πλευρό του ΟΦΗ.
Όπως ανακοίνωσε η κρητική ΠΑΕ: Η μεγάλη Ναυτιλιακή εταιρεία θα είναι στο χορηγικό πρόγραμμα της ομάδας μας, όπως τονίστηκε στην συνάντηση που είχαν ο αντιπρόεδρος της ΠΑΕ ΟΦΗ 1925 Κώστας Καζανάκης και ο υπεύθυνος marketing της ομάδας Μανόλης Γουρνιεζάκης, με τον διευθύνοντα σύμβουλο της εταιρείας κ. Αντώνη Μανιαδάκη.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr