Το Δίκτυο Εθελοντών Οφητζιδων στηρίζει την προσπάθεια συλλογής ρούχων και διαφόρων άλλων πραγμάτωνγια τους κατοίκους της περιοχής που επλήγησαν, στο Δήμο Χερσονήσου.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr
Το Δίκτυο Εθελοντών Οφητζιδων στηρίζει την προσπάθεια συλλογής ρούχων και διαφόρων άλλων πραγμάτωνγια τους κατοίκους της περιοχής που επλήγησαν, στο Δήμο Χερσονήσου.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr