Και τυπικά ολοκληρώνεται το ''παζλ'' κάτω από τα γκολπόστ. Μετά την ανανέωση με τον Δερμιτζάκη, την απόκτηση του Κώστα Δαύκου,ο Αλέξης Κασμερίδης, όπως αναμενόταν, ανανέωσε και αυτός για έναν ακόμα χρόνο με την ομάδα του ΟΦΗ.
Και τυπικά ολοκληρώνεται το ''παζλ'' κάτω από τα γκολπόστ. Μετά την ανανέωση με τον Δερμιτζάκη, την απόκτηση του Κώστα Δαύκου,ο Αλέξης Κασμερίδης, όπως αναμενόταν, ανανέωσε και αυτός για έναν ακόμα χρόνο με την ομάδα του ΟΦΗ.