Αναλυτικά:
''Το Δ.Σ. της ΠΑΕ ΟΦΗ 1925, εκφράζει τα θερμά του συλλυπητήρια στην οικογένεια του ΠΟΑ, για τον θάνατο του παράγοντα της ομάδας, Νίκο Καραθεοδώρου. Θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια του.''
Αναλυτικά:
''Το Δ.Σ. της ΠΑΕ ΟΦΗ 1925, εκφράζει τα θερμά του συλλυπητήρια στην οικογένεια του ΠΟΑ, για τον θάνατο του παράγοντα της ομάδας, Νίκο Καραθεοδώρου. Θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια του.''