Με την συνοδεία του γιου του, Μανόλη Παπαδάκη, ο Ευγένιος Γκέραρντ ''εισεβαλε'' στο ημίχρονο στο ''Γεντί Κουλέ'' κάτω από την θύρα 8. Με το που έγινε αντιληπτός όλο το γήπεδο ξέσπασε σε χειροκροτήματα και επιφωνήματα. Μάλιστα, ο Νίκος Παπαδόπουλος έσπευσε συγκινημένος στον ''μεγάλο'' Ολλανδό όπως και ο τεχνικός του Άρη, Νίκος Κωστένογλου, ο οποίος φίλησε το χέρι του εμβληματικού πρώην προπονητή του ΟΦΗ. Μια στιγμή που χειροκροτήθηκε από όλους.
φωτογραφίες: image services