Συγκεκριμένα, η φιλική αναμέτρηση θα διεξαχθεί στο Παγκρήτιο και όχι στο Γεντί Κουλέ, κεκλεισμένων των θυρών, με την ώρα έναρξης να είναι προγραμματισμένη για τις 17:00 αντί 18:00. Η είσοδος θα επιτραπεί μόνο για τους δημοσιογράφους.
Συγκεκριμένα, η φιλική αναμέτρηση θα διεξαχθεί στο Παγκρήτιο και όχι στο Γεντί Κουλέ, κεκλεισμένων των θυρών, με την ώρα έναρξης να είναι προγραμματισμένη για τις 17:00 αντί 18:00. Η είσοδος θα επιτραπεί μόνο για τους δημοσιογράφους.