Έτοιμη για ακόμα μια σπουδαία διοργάνωση, είναι η Ειρήνη Βασιλείου. Η 29χρονη πρωταθλήτρια αναμένεται να αναχωρήσει την Τετάρτη (25/09) από το Ηράκλειο με προορισμό - αρχικά την Αθήνα - και στη συνέχεια την Ντόχα. Το πρώτο γκρουπ της Ελληνικής αποστολής, αποτελούμενο από τους Στεφανίδη, Κυριακοπούλου, Τεντόγλου και Πριβιλέτζιο, αναχωρεί σήμερα (Δευτέρα - 23/9), αυτή την ώρα για Ντόχα, ενώ τα υπόλοιπα μέλη της αποστολής, μαζί με την Ειρήνη, θα αναχωρήσουν το μεσημέρι της Τετάρτης (25/09)