Ο Λιθουανός κάνει απόψε το ντεμπούτο του στον πάγκο του ΟΦΗ σε ένα δύσκολο παιχνίδι και σε μία εξίσου δύσκολη έδρα και το ενδιαφέρον επικεντρώνεται στην πρώτη του ενδεκάδα και στις αλλαγές που έχει ετοιμάσει.
Οπως είπε ο ίδιος ο Νταμπράουσκας στην παρουσίασή του έχει σκεφτεί τις αλλαγές που θα κάνει στο αποψινό ματς και μένει να δούμε τα πρόσωπα που θα βρεθούν στην ενδεκάδα σε σχέση με αυτή απέναντι στη Λαμία την περασμένη Δευτέρα.