Όπως ανακοινώθηκε την προηγούμενη εβδομάδα, σήμερα στις 14.00 το μεσημέρι υπάρχει προγραμματισμένο Δ.Σ της Football league. Φτάσαμε ήδη στις 10 Οκτώβρη, το πρωτάθλημα της Β' Εθνικής δεν έχει ξεκινήσει ενώ φαίνεται ότι δεν υπάρχει φως στο... τουνέλ.
Στον ΟΦΗ, μετά την παρουσίαση της ομάδας την προηγούμενη εβδομάδα και το φιλικό του Σαββάτου με τον Πανθηραϊκό βρίσκονται σε αναμονή των εξελίξεων, όπως και οι υπόλοιπες ομάδες της Football league.