Όπως αναφέρεται στη σχετική ανακοίνωση, η ακαδημία ποδοσφαίρου του Ερασιτέχνη ΟΦΗ τροφοδότησε με 12 παιδιά τα τμήματα υποδομής της ΠΑΕ και τις ομάδες U14 και U15.
«Είμαστε πραγματικά υπερήφανοι που και φέτος, παρά τα προβλήματα που υπήρχαν με το γηπεδικό, αρκετά παιδιά, κάνουν το επόμενο βήμα, με στόχο να φορέσουν κάποια στιγμή τη φανέλα της πρώτης ομάδας και να σταδιοδρομήσουν με αυτήν», αναφέρεται μεταξύ άλλων.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr