Χωρίς να κατονομάζει, ο Σύνδεσμος Διαιτητών Ηρακλείου με μια ιδιαιτέρως αιχμηρή ανακοίνωση, στέλνει ''μήνυμα σε αυτούς που σαν ανθρωπάκια κρύβονται πίσω από την ανωνυμία'' όπως αναφέρουν, μεταξύ άλλων.
Χωρίς να κατονομάζει, ο Σύνδεσμος Διαιτητών Ηρακλείου με μια ιδιαιτέρως αιχμηρή ανακοίνωση, στέλνει ''μήνυμα σε αυτούς που σαν ανθρωπάκια κρύβονται πίσω από την ανωνυμία'' όπως αναφέρουν, μεταξύ άλλων.