Τελευταία μέρα των μεταγραφών και μένει να δούμε αν ο ΟΦΗ θα προβεί, την ύστατη στιγμή, σε ακόμα μία μεταγραφή.
Τελευταία μέρα των μεταγραφών η σημερινή, με την αγωνία όσον αφορά στον ΟΦΗ να επικεντρώνεται για το αν τελικά θα κάνει την τελευταία του κίνηση μετά τους Ζοάο Βίκτορ και Βαφέα.
Οπως είναι γνωστό, οι άνθρωποι του ΟΦΗ εδώ και καιρό βρίσκονται σε συζητήσεις με ομάδες για συγκεκριμένους ποδοσφαιριστές, αλλά ουδείς γνωρίζει αν τελικά οι περιπτώσεις που ενδιαφέρουν τον Όμιλο θα προχωρήσουν έστω την ύστατη στιγμή
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr