Και σήμερα, Καθαρά Δευτέρα, οι φίλοι της κρητικής ομάδας θα μπορούν να τιμήσουν την ημέρα, σηκώνοντας ψηλά την αγαπημένη τους ομάδα!
Την τιμητική τους στους χαρταετούς έχουν οι ήρωες κινουμένων σχεδίων (σούπερ και πιο... γήινοι), και φυσικά οι ποδοσφαιρικές ομάδες. Από αυτές θα ήταν αδύνατον να απουσιάζει ο δημοφιλής ΟΦΗ, με τον χαρταετό του Ομίλου να παρουσιάζει κάτι ξεσηκωτικό.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr