Η ήττα από την Βραζιλία είναι φανερό ότι ξάφνιασε πολλούς. Μεταξύ αυτών και την αφεντιά μου. Δεν ξέρω αν το δυνατό και μελετημένο παιχνίδι των Βραζιλιάνων έπιασε απροετοίμαστη την Εθνική, όπως γράφει στο Capitano.gr ο Θοδωρής Μπουρνέλης, σίγουρα όμως η ήττα στην πρώτη φάση των αγώνων δεν ήταν στο πρόγραμμα πολλών.
Και όπως συμβαίνει στη χώρα μας σε αντίστοιχες περιπτώσεις, οι μισοί έχουν φέρει την καταστροφή και χλευάζουν την Εθνική και οι άλλοι φόρεσαν με υπερηφάνια φόρεσαν τη... φουστανέλα και ''απαντούν''. Δύο άκρα, συνηθισμένες καταστάσεις στη χώρα της υπερβολής.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr