Για τον Όμιλο συμμετείχαν οι μικροί μας αθλητές : Κατσαρός Φοίβος, Τσαπάκης Γιώργος, Κιασιντ Νάντια και Μαχλή Μαργαρίτα.
Οι αγώνες ξεκίνησαν με την κατηγορία των Αγοριών που οι αθλητές χωρίστηκαν σε 4 γκρούπ των 3 ομάδων και η κάθε ομάδα αποτελείτο από 2 ή 3 αθλητές. Με το ίδιο σύστημα έγιναν και οι αγώνες των κοριτσιών.
Αξιοσημείωτο είναι το γεγονός ότι τόσο η ομάδα των αγοριών όσο και των κοριτσιών βγήκαν αήττητες στους Ομίλους του, εξασφαλίζοντας έτσι την πολυπόθητη πρωτιά.
Θερμά συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για την αξιόλογη προσπάθεια τους καθώς και στη προπονήτρια Συλιγάρδου Ζαχαρένια για τη σωστή και εντατική δουλεία καθ‘ολη τη διάρκεια της χρόνιας .