Το «ΗΡΑΚΛΕΙΟ» Ο.Α.Α. συμμετείχε με 9 αθλητές και αθλήτριες τους: Νικολιδάκη Γιάννη, Τζωρμπτάκη Βασίλη, Δερμιτζάκη Εβελίνα, Ζαχαράκη Αλεξάνδρα, Καραπιπεράκη Εύη, Κουγιουμτζόγλου Έφη, Κωστομανωλάκη Βασιλική, Λαμπράκη Εβελίνα και Νικολαϊδη Ευαγγελία.
Στους ομίλους τα αγόρια νίκησαν 3-0 την Σητεία, 3-0 το Ace Academy, 3-0 το Ρέθυμνο. Στα ημιτελικά νίκησαν 3-0 το Λατώ Αγίου Νικολάου, ενώ στον τελικό επικράτησαν της Σητείας με 2-1.
Στα κορίτσια η ομάδα των Δερμιτζάκη- Καραπιπεράκη και Ζαχαράκη- Λαμπράκη κατέλαβαν την πρώτη θέση στους Ομίλους. Στα ημιτελικά Δερμιτζάκη- Καραπιπεράκη νίκησαν τις αθλήτριες από το Ρέθυμνο-ΑΤ Χανίων με 2-1, ενώ η Ζαχαράκη- Λαμπράκη 3-0 τις αθλήτριες της Σούδας.
Τα κορίτσια του «ΗΡΑΚΛΕΙΟ» Ο.Α.Α. έπαιξαν μαζί στον τελικό και νίκησαν το ζευγάρι Ζαχαράκη- Λαμπράκη με 3-0.
Την αποστολή συνόδεψε ο προπονητής του «ΗΡΑΚΛΕΙΟ» Ο.Α.Α. κ. Μελισσουργάκης Νίκος.