Με επ' αόριστον αποχή από τα καθήκοντά τους αρχής γενομένης από την επόμενη (17η) αγωνιστική της Super League 1 - συμπεριλαμβανομένων και των υποχρεώσεων για το Κύπελλο Ελλάδας - κατεβαίνουν οι διαιτητές.
Σε επιστολή τους προς της διοργανώτρια αρχή του ελληνικού πρωταθλήματος, αλλά και την ΕΠΟ εξηγούν τους λόγους για τους οποίους ελήφθη ομόφωνα η απόφαση αυτή και τονίζουν ότι "κανείς δεν θέλει να γυρνάει σπίτι του κοιτάζοντας τριγύρω και έχοντας στο μυαλό του ότι κάποιος τον περιμένει".
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr