«Υπό άλλες συνθήκες δεν το λες και κακό το 1-1 με τον ΠΑΣ, αλλά όταν μιλάμε για αυτόν τον ΟΦΗ που θέλει βαθμούς και όταν για ακόμη ένα παιχνίδι τρώμε γκολ στο τέλος, τότε μας μένει ένα «γαμώτο» που αφήσαμε δύο βαθμούς.
«Υπό άλλες συνθήκες δεν το λες και κακό το 1-1 με τον ΠΑΣ, αλλά όταν μιλάμε για αυτόν τον ΟΦΗ που θέλει βαθμούς και όταν για ακόμη ένα παιχνίδι τρώμε γκολ στο τέλος, τότε μας μένει ένα «γαμώτο» που αφήσαμε δύο βαθμούς.