Όπως επιβεβαιώθηκε χθες από την κρητική ΠΑΕ, μαζί με τον Χάιμε Βέρα και τον Αλεσάντρο Ίσις, στο Ηράκλειο θα βρεθεί τις επόμενες ημέρες και ένας 20χρονος επιθετικός από την πρώην, πλέον, ομάδα των δύο θρύλων του ΟΦΗ.
Ο Φελίπε Σόουζα Φερέιρα αναμένεται να είναι το πρώτο ''δείγμα'' της συνεργασίας ΟΦΗ - Curico Unido καθώς και της ευρύτερης εξέλιξης του σκάουτινγκ του ΟΦΗ στην Λατινική Αμερική και όχι μόνο.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr