Με προπόνηση που έγινε την Παρασκευή (12/5) το απόγευμα στο Γεντί Κουλέ, ο ΟΦΗ ολοκλήρωσε την προετοιμασία του για την αναμέτρηση του Σαββάτου (13/5, 5μμ) με τον Αρη.
Ο Ηλίας Κώτσιος ένοιωσε βαρύ το δικέφαλο του, αλλά ο Νίκος Παπαδόπουλος τον πήρε στην 20αδα και θα αποφασίσει την τελευταία στιγμή, το αν θα τον έχει τελικά στα πλάνα του.Στην αποστολή μετέχουν 20 παίκτες.
Πρόκειται για τους: Στρέζο, Δάφκο, Κώτσιο, Παντίδο, Οστοιτς, Κομεσίδη, Κιάσσο, Βαλλιάνο, Μπόατεγκ, Πουρτουλίδη, Χαντί, Αντουκόρ, Βρεττό, Ογκμποε, Μιλοσάβλιεφ, Βουό, Μάνος, Νάστος, Ράντι, Πάγκαλος.