Σάββατο, επίσης, είναι η εκτός έδρας αναμέτρηση για τη 2η αγωνιστική, την 1η Απριλίου, με τον ΠΑΣ Γιάννινα στους «Ζωσιμάδες». Σάββατο και ο εντός έδρας αγώνας για την 3η αγωνιστική, κόντρα στη Λαμία.
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ:
![0-0](/sites/default/files/inline-images/00404444.jpg)
Σάββατο, επίσης, είναι η εκτός έδρας αναμέτρηση για τη 2η αγωνιστική, την 1η Απριλίου, με τον ΠΑΣ Γιάννινα στους «Ζωσιμάδες». Σάββατο και ο εντός έδρας αγώνας για την 3η αγωνιστική, κόντρα στη Λαμία.