Όπως είχαμε γράψει προ ημερών, ο ΟΦΗ έχει εντοπίσει πλέον τους μεταγραφικούς του στόχους και αυτό που απομένει είναι η ολοκλήρωση των συζητήσεων για να ολοκληρωθούν κι αυτές οι κινήσεις και να συμπληρωθεί το ρόστερ. Ο Ομιλος ανακοίνωσε την Παρασκευή τον Φιγκεϊρέντο, βρίσκεται αγκαλιά με τον Ιμάν Σαλίμι, στο προσκήνιο υπάρχει πάντα η περίπτωση του Γιακουμάκη, έχει εντοπιστεί και ο γκολκίπερ και αναμένουμε τις επόμενες κινήσεις με το όνομα του πιτσιρικά Αποστολόπουλου να είναι πάντα στο προσκήνιο.