Ο ΟΦΗ επέστρεψε στις θετικές εμφανίσεις και στις επιτυχίες. Παρουσιάστηκε αρκετά καλός, στο μεγαλύτερο διάστημα της συνάντησης είχε τον πλήρη έλεγχο, και κατέκτησε τους 3 βαθμούς. Με την επικράτηση του, εξάλλου, βρίσκεται πια στο +4 από τους ηττημένους.
Ο Σωτηρίου υπερασπίστηκε την εστία των γηπεδούχων και στην άμυνα από δεξιά προς τα αριστερά έπαιξαν οι Μαρινάκης, Κουτρουμπής, Γιαννούλης και Κοροβέσης.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr