Ο Όμιλος δεν κατάφερε ν’ ανταποκριθεί στις απαιτήσεις της συνάντησης και γνώρισε βαριά ήττα από τους Πειραιώτες. Η εμφάνιση του δεν ήταν καθόλου καλή και δεν μπόρεσε να βελτιώσει την συγκομιδή του.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr
Ο Όμιλος δεν κατάφερε ν’ ανταποκριθεί στις απαιτήσεις της συνάντησης και γνώρισε βαριά ήττα από τους Πειραιώτες. Η εμφάνιση του δεν ήταν καθόλου καλή και δεν μπόρεσε να βελτιώσει την συγκομιδή του.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr