Είμαστε μία ωραία ατμόσφαιρα, είμαστε. Οπως έλεγε ο αείμνηστος Ντίνος Ηλιόπουλος. Ο ΟΦΗ συνεχίζει να δίνει τον δικό του αγώνα για την αποφυγή του υποβιβασμού, την ώρα που στο πρωτάθλημα τα πράγματα έχουν... αγριέψει.
Είμαστε μία ωραία ατμόσφαιρα, είμαστε. Οπως έλεγε ο αείμνηστος Ντίνος Ηλιόπουλος. Ο ΟΦΗ συνεχίζει να δίνει τον δικό του αγώνα για την αποφυγή του υποβιβασμού, την ώρα που στο πρωτάθλημα τα πράγματα έχουν... αγριέψει.