Η ήττα από την Λαμία και ο τρόπος με τον όποιο ήρθε ήταν μια πραγματική «μαχαιριά» για τον Όμιλο, που παρέμεινε κάτω από την επικίνδυνη ζώνη του υποβιβασμού και η υπόθεση παραμονή μπέρδεψε αρκετά.
Οι πιθανότητες σωτηρίας μειώθηκαν κι άλλο και η αποστολή πλέον του συνόλου του Χάιμε Βέρα είναι ειδικών συνθηκών. Στον ηρακλειώτικο σύλλογο σαφώς και είναι απόλυτα συνειδητοποιημένοι ως προς τη δυσκολία του έργου τους από’ δω και στο εξής.
Περισσότερα στο capitano.gr