Ακόμη ένα ματς που ο ΟΦΗ έπαιξε ανοιχτά, δημιούργησε φάσεις, είχε παρουσία στο επιθετικό κομμάτι, αλλά έφυγε με πολλά γκολ στην πλάτη. Τρία με τη Λαμία, πέντε με τον Ολυμπιακό, σύνολο 8. Σε μία περίοδο που παλεύει για να σωθεί. Οξύμωρο.
Ακόμη ένα ματς που ο ΟΦΗ έπαιξε ανοιχτά, δημιούργησε φάσεις, είχε παρουσία στο επιθετικό κομμάτι, αλλά έφυγε με πολλά γκολ στην πλάτη. Τρία με τη Λαμία, πέντε με τον Ολυμπιακό, σύνολο 8. Σε μία περίοδο που παλεύει για να σωθεί. Οξύμωρο.