Σε ένα χορταστικό παιχνίδι στο «Κλεάνθης Βικελίδης», στην πρεμιέρα της Super League 1, Άρης και ΟΦΗ μοιράστηκαν γκολ και βαθμό (1-1), με την κρητική ομάδα να αφήνει θετικές εντυπώσεις με την εικόνα της στο πρώτο μέρος, αλλά να είναι τυχερή στο δεύτερο.
Ο Μεγιάδο πέτυχε το γκολ των φιλοξενούμενων, ο Σωτηρίου με τις επεμβάσεις του κράτησε όρθιο τον ΟΦΗ, ενώ ο Άρης έχασε πέναλτι.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr