Όπως αναφέρει χαρακτηριστικά η απόφαση της ΕΟΚ:
''Ο αγώνας ΚΑΠ-ΓΣ Εργοτέλης της 1ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Β’ Εθνικής Κατηγορίας που είχε αναβληθεί θα διεξαχθεί στις 26/10/2016 και ώρα 17.00 στο ΚΓ Κοντόπευκου.''
Όπως αναφέρει χαρακτηριστικά η απόφαση της ΕΟΚ:
''Ο αγώνας ΚΑΠ-ΓΣ Εργοτέλης της 1ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Β’ Εθνικής Κατηγορίας που είχε αναβληθεί θα διεξαχθεί στις 26/10/2016 και ώρα 17.00 στο ΚΓ Κοντόπευκου.''