Η ομάδα του Εργοτέλη ήταν η νικήτρια, άλλωστε είναι αυτή που αγωνίζεται και στην μεγαλύτερη κατηγορία (Β' Εθνική). Την 3η θέση κατέλαβε ο Ηρόδοτος κερδίζοντας στο μικρό τελικό 67-76 το Δειλινό.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.(Μακράκης): Γεωργούτσος 15, Βερτούδος , Χουχούμης 10 (1), Σταμάτης 8(1), Χασάπης , Μανιαδής,Kαραλής 16 (2) Καρακωνσταντάκης 6, Μανιαδής, Σαρρής 4, Σταράκης 4 , Καβαλαράκης , Μανιαδής, Τερζάκης, Νησωτάκης.
ΟΦΗ (Κόκκινος): Μαματζάκης, Κριθινάκης , Μαϊστρέλης 5, Ξενάκης 5(1), Χαρωνίτης 2, Καρλάφτης , Αγαπιάδης 13(1), Βλαχάκης, Καλλέργης Μπουμπάρης 11, Μουλάς 5(1), Πρωτογεράκης 10 (1),Μητρόπαπας .
Δείτε φωτογραφίες από τον τελικό αλλά και τις βραβεύσεις που ακολούθησαν:
φωτογραφίες: image services