Ο Εργοτέλης αφήνει πίσω την ήττα της προηγούμενης αγωνιστικής και με ανεβασμένη την ψυχολογία για το... restart, υποδέχεται απόψε στις 17:30 (τηλεοπτική μετάδοση από το ΕΡΤ Sports) την Παναχαϊκή στο Παγκρήτιο, στο ματς που ανοίγει την αυλαία της 7ης αγωνιστικής της Super League 2.
Η κρητική ομάδα έχει 7 βαθμούς και με το τρίποντο θα ανέβει στα ψηλά «πατώματα» της βαθμολογίας.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr