Η παρουσία του Γιάννη Αντετοκούνμπο στην Κρήτη για τα δύο φιλικά της Εθνικής στα Δύο Αοράκια δεν έχει προκαλέσει το ενδιαφέρον μόνο του φίλαθλου κόσμου του Ηρακλείου και ολόκληρης της Κρήτης, αλλά και των Μπακς.
Η ομάδα του Giannis παρακολουθεί την πορεία του παίκτη της στην προετοιμασία της Εθνικής για το Παγκόσμιο της Κίνας, ενώ μέλη των Μπακς είναι η «σκιά» του, ακόμα και στην Κρήτη. Παράλληλα, έχουν στραμμένα τα βλέμματά τους και στον Θανάση, ο οποίος από εφέτος αποτελεί και αυτός μέλος της ομάδας του αδερφού του.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr