Ο Όμιλος ολοκλήρωσε την προετοιμασία του για το δύσκολο εκτός έδρας ματς που έχει μπροστά του. Οι «ασπρόμαυροι» θα προσπαθήσουν να πάρουν ένα θετικό αποτέλεσμα για να συνεχίσουν ανοδικά την πορεία τους στη Super League.
Περισσότερα στο capitano.gr
Ο Όμιλος ολοκλήρωσε την προετοιμασία του για το δύσκολο εκτός έδρας ματς που έχει μπροστά του. Οι «ασπρόμαυροι» θα προσπαθήσουν να πάρουν ένα θετικό αποτέλεσμα για να συνεχίσουν ανοδικά την πορεία τους στη Super League.
Περισσότερα στο capitano.gr