Αμφότεροι οι ποδοσφαιριστές χρειάστηκαν χρόνο για να φτάσουν στα επιθυμητά αγωνιστικά επίπεδα και όπως συνέβη στην περίπτωση του Γιώργου Κουτρουμπή, αρχίζουν να μετρούν αντίστροφα.
Ο Πασχάλης Στάικος, βέβαια, έχει πάρει τις πρώτες ευκαιρίες, με μικρές, χρονικά, συμμετοχές έως τώρα, δείχνοντας ότι έχει φτάσει σε αυτό που θέλει ο Γιώργος Σίμος και το τεχνικό επιτελείο γενικότερα, ενώ και ο Θοδωρής Μίγγος ετοιμάζεται για το come back.
Περισσότερα στο capitano.gr