Είναι δύσκολο να πείσεις τον μέσο φίλαθλο ότι για μία ομάδα δεν είναι σημαντικό μόνο το μεταγραφικό κομμάτι, οι νίκες, τα τρόπαια. Είναι δύσκολο να πείσεις πως μία ομάδα δεν «χτίζεται» μόνο από τα αποτελέσματα, αλλά και από τα έργα.
Είναι δύσκολο τη δεδομένη χρονική στιγμή να πείσεις τον κόσμο ότι η μεγαλύτερη μεταγραφή του ΟΦΗ δεν είναι κάποιος παίκτης, αλλά αυτό που θέλει να φτιάξει ο Μιχάλης Μπούσης στην περιοχή Σκαφιδαρά.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr