Ο ΟΦΗ αποχαιρετάει το 2020 μ’ ένα πολύ δύσκολο ματς. Στο πλαίσιο της 13ης αγωνιστικής υποδέχεται τους «κιτρινόμαυρους» στο «Γεντί Κουλέ» και θα προσπαθήσει να πει «αντίο» με νίκη στη χρονιά.
Ο αντίπαλος είναι πολύ δυνατός, «φιγουράρει» στις πρώτες θέσεις της γενικής κατάταξης και ταξίδεψε στην Κρήτη με στόχο να κάνει τη… ζημιά στο σύνολο του Γιώργου Σίμου.
Η ομάδα του Ηρακλείου, πάντως, είναι αποφασισμένη να πάρει το «τρίποντο», με το οποίο θα διατηρηθεί «ζεστά» στη «μάχη» της εισόδου των πλέι οφ.
Περισσότερα στο capitano.gr