Το σύνολο του Νίκου Παπαδόπουλου έπαιξε με καρδιά, έδειξε μέσα στο γήπεδο ότι ήθελε πολύ το ματς και στο τέλος κατάφερε να πάρει το «τρίποντο» και να επιστρέψει στις επιτυχίες, μετά από 6 αγωνιστικές. Βελτίωσε τη συγκομιδή του επομένως και βλέπει με άλλη ψυχολογία τη συνέχεια. Αυτή ήταν η δεύτερη νίκη του Ομίλου στο πρωτάθλημα και η πρώτα μετά απ’ αυτήν κόντρα στον Ολυμπιακό.
Ο Στρέζος υπερασπίστηκε την εστία των γηπεδούχων και στην άμυνα από δεξιά προς τα αριστερά ήταν οι Δεληγιαννίδης, Παπάζογλου, Ποτουρίδης, Κοροβέσης.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr