Με ισοπαλία 0-0 απέναντι στην Παναχαϊκή ολοκλήρωσε την παρουσία του στο Καρπενήσι και το δεύτερο στάδιο της προετοιμασίας του ο ΟΦΗ.
Η κρητική ομάδα στο πρώτο ημίχρονο είχε ένταση και ρυθμό, κάτι που δεν συνεχίσθηκε στην επανάληψη, ενώ στα τελευταία 15 λεπτά αγωνίσθηκε με παίκτη λιγότερο, εξαιτίας τραυματισμού του Κομεσίδη, ο οποίος δεν αντικαταστάθηκε. Δύο δοκάρια στο πρώτο ημίχρονο για τον ΟΦΗ.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr