Συστάθηκε η τετραμελής επιτροπή που θα ‘’τρέξει’’ το νέο φιλόδοξο πρότζεκτ του εφετινού μπασκετικού ΟΦΗ - ποιοι απαρτίζουν το νέο σχήμα - ''κλειδώνει'' η μετακόμιση της ομάδας στα Δύο Αοράκια
Η συνάντηση της περασμένης Παρασκευής (20/07) έδωσε το σύνθημα της επόμενης ημέρας.Τα βασικά εμπόδια ξεπεράστηκαν, οι τελευταίες λεπτομέρειες διευθετήθηκαν και έτσι ο ΟΦΗ αναμένεται να δημιουργήσει μια ομάδα με πρωταγωνιστικούς στόχους την νέα σεζόν στην Γ’ Εθνική.
Ο... σκόπελος του τοπικού εδώ και μέρες είχε αποφευχθεί και τα τελευταία 24ωρα ετοιμάζεται ο νέος μπασκετικός ΟΦΗ. Το περσινό RESTART δεν... ευδοκίμησε με την ομάδα του Ηρακλείου να ανεβάζει εφέτος τον πήχη. Πλέον ο στόχος είναι ξεκάθαρος: η άνοδος!
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr