Και τώρα... τρέχουν. Ολοι. Από τον ΟΦΗ μέχρι και τη Λάρισα. Τις ομάδες, δηλαδή, που παλεύουν για την αποφυγή του υποβιβασμού τη δεδομένη χρονική στιγμή και βάσει βαθμολογίας.
Ο ΟΦΗ τους έχει όλους στην έδρα του. Και τον ΠΑΣ και την ΑΕΛ και τον Αστέρα Τρίπολης. Κρατάει την τύχη στα χέρια του. Η Λάρισα έχει, θεωρητικά, το πιο δύσκολο πρόγραμμα, μαζί με τον Λεβαδειακό.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr