Ο ΟΦΗ είχε δύο αντιπάλους να αντιμετωπίσει χθες βράδυ στο Περιστέρι. Τον Ατρόμητο και τον ίδιο του τον εαυτό. Ο πρώτος αντίπαλος σχεδόν ανύπαρκτος, ο δεύτερος ήταν αυτός που... έβαλε δύο γκολ.
Θυμίζουμε λίγο αντιπρόεδρο Εδεσσαϊκού, αλλά για να το κάνουμε πιο λιανά, ο ΟΦΗ βρέθηκε να χάνει 2-0 στο Περιστέρι από δικά του λάθη. Δείτε τι έκανε ο Ατρόμητος μετά: τίποτα. Ανύπαρκτος στο δεύτερο ημίχρονο, τότε που βγήκε ο... κανονικός ΟΦΗ στον αγωνιστικό χώρο και ο Νιόπλιας διόρθωσε τα κακώς κείμενα της ομάδας του.