Το πρώτο «σκέλος» της πολυήμερης «εξόδου» του Ομίλου δε στέφθηκε από επιτυχία. Οι «ασπρόμαυροι» παρουσιάστηκαν κατώτεροι των περιστάσεων και γνώρισαν την ήττα από μια εξαιρετική-τηρουμένων των αναλογιών-Καβάλα για την 5η φάση του Κυπέλλου Ελλάδας.
Το πρώτο «σκέλος» της πολυήμερης «εξόδου» του Ομίλου δε στέφθηκε από επιτυχία. Οι «ασπρόμαυροι» παρουσιάστηκαν κατώτεροι των περιστάσεων και γνώρισαν την ήττα από μια εξαιρετική-τηρουμένων των αναλογιών-Καβάλα για την 5η φάση του Κυπέλλου Ελλάδας.