Ο ΟΦ Ιεράπετρας ανακοίνωσε χθες (Τετάρτη) ότι ο Ροδόλφο Μπάκε βρίσκεται πολύ κοντά, ώστε να πάρει στα χέρια του το πλειοψηφικό πακέτο των μετοχών της ΠΑΕ!
Για όσους σας λέει κάτι το όνομα του, είναι ο Αργεντινός δικηγόρος της νοσοκόμας του Μαραντόνα, ο οποίος πριν λίγο διάστημα προσπάθησε να εμπλακεί και στα κοινά της ομάδας του Βόλου μαζί με συμπατριώτες του επενδυτές.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr.