οιο είναι το πρόγραμμα του ΟΦΗ μέχρι το τέλος του α' γύρου της Super League και το αξιοπρόσεκτο στοιχείο με τα εντός έδρας παιχνίδια.
Μετά το πέρας των 5 αγωνιστικών στο πρωτάθλημα της Super League, ο ΟΦΗ δεν έχει καταφέρει να γευτεί τη χαρά της νίκης, έχοντας μόλις 1 βαθμό από την ισοπαλία της πρεμιέρας στη Ν.Σμύρνη κόντρα στον Πανιώνιο, ωστόσο υπάρχει ένα άλλοθι για το συγκρότημα του Νίκου Παπαδόπουλου, το -κατά γενική ομολογία- δύσκολο πρόγραμμα στην αρχή της σεζόν.
Την επόμενη αγωνιστική ο ΟΦΗ παίζει στη Λαμία κόντρα στην τοπική ομάδα και στη συνέχεια επιστρέφει στο Γεντί Κουλέ για να υποδεχθεί τον Ολυμπιακό.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr