19 Ιανουαρίου 2013, η τελευταία φορά που ο ΟΦΗ ως γηπεδούχους επικρατεί του Πανιωνίου (2-1) στο πρωτάθλημα. Φαντάζει περίεργο, αλλά από τότε έως σήμερα μεσολάβησαν πολλά. Η αποχώρηση του ΟΦΗ από το πρωτάθλημα, ο υποβιβασμός και η περσινή ισοπαλία.
19 Ιανουαρίου 2013, η τελευταία φορά που ο ΟΦΗ ως γηπεδούχους επικρατεί του Πανιωνίου (2-1) στο πρωτάθλημα. Φαντάζει περίεργο, αλλά από τότε έως σήμερα μεσολάβησαν πολλά. Η αποχώρηση του ΟΦΗ από το πρωτάθλημα, ο υποβιβασμός και η περσινή ισοπαλία.