Πέρυσι στις 29 Σεπτεμβρίου, στο ημίχρονο του αγώνα με την ΑΕΚ για τα πλαίσια της 5ης αγωνιστικής, έφυγα απ' το γήπεδο. Παρθενική αντίδραση, αλλά δυστυχώς συνέβη.
Η εικόνα να βλέπεις τον αντίπαλο για πάνω από 10 λεπτά να παίζει ''τριγωνάκια'' στο ημικύκλιο της περιοχής σου χωρίς να μπορείς να αντιδράσεις, ήταν εφιαλτική. Στα λίγα μέτρα από τα σκαλοπάτια της 4 μέχρι το αυτοκίνητο, οι σκέψεις είχαν διατυπώσει άποψη.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr