Αυτός ο ΟΦΗ μπορεί και έτσι, μπορεί και αλλιώς. Αυτό έδειξε το Σάββατο (30/12) απέναντι στην Ένωση. Τούτη τη φορά δε διάλεξε την «πεπατημένη» στην προσπάθεια του να πάρει τη νίκη, έπειτα από 3 σερί ήττες στο πρωτάθλημα.
Η επικράτηση της ομάδας του Σίμου ήταν απόλυτα δίκαιη και δεν αμφισβητείται. Μόνο που με τον «δικέφαλο» ο ηρακλειώτικος σύλλογος δεν μπόρεσε να κυριαρχήσει έναντι του αντιπάλου του. Να έχει τη συντριπτική κατοχή της μπάλας και να δημιουργήσει μεγάλες φάσεις.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr