Για λογαριασμό του ΟΦΗ, ο Λευτέρης Καλλέργης δημιούργησε, με την βοήθεια ενός drone, ένα εκπληκτικό βίντεο για τα όσα συνέβησαν στην εκδήλωση της ομάδας στην οποία παρουσιάστηκαν διαρκείας - χορηγοί αλλά και οι παίκτες - προπονητές του συλλόγου.
Για λογαριασμό του ΟΦΗ, ο Λευτέρης Καλλέργης δημιούργησε, με την βοήθεια ενός drone, ένα εκπληκτικό βίντεο για τα όσα συνέβησαν στην εκδήλωση της ομάδας στην οποία παρουσιάστηκαν διαρκείας - χορηγοί αλλά και οι παίκτες - προπονητές του συλλόγου.